Služby

S námi je každá akce vyladěná!

Projekt Showbook byl vytvořeny proto, abyste Vy - naši zákazníci nalezli skutečného obchodního partnera při pořádání Vaší společenské události. Tedy abyste si mohli vybrat z největší veřejné databáze umělců to optimální vystoupení, případně si nechali bezplatně poradit od profesionálů, kteří se v této oblasti pohybují již více než 15 let a kteří díky svým zásadám, na kterých si dlouhodobě trvají, spolupracovali v tomto období s eventovými i produkčními agenturami, přímo s velkými firmami, se starosty českých měst, ale i s maturanty při pořádání jejich plesů a večírků, nebo při individuálních oslavách jako jsou významná výročí a svatby.  • Co děláme?

    Organizujeme firemní i soukromé eventy, teambuildingy, plesy a večírky, zajišťujeme kompletní bar/cateringové služby. Pro tyto akce dodáváme také širokou škálu umělců, které přímo zastupujeme. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti event managementu.

  • Proč to děláme?

    Protože nás baví dělat lidi šťastnější! Jsme rádi, když si naši práce klienti váží. Ten pocit, když poznají, že se na nás mohou spolehnout a stávají se z nás přátelé, se penězmi nedá vynahradit. Protože si jich v takovou chvíli o to více vážíme, vymýšlíme pro ně stále nové zážitky, z čehož však těží i naši noví zákazníci. 

  • Proč zvolit nás?

    Protože s námi získáte rovnocenného partnera, který Vám profesionálně pomůže s pořádáním jakékoliv události, přičemž současně zažijete mnoho krásných zážitků a radosti, a to za cenu, která Vás ve výsledku ještě mile překvapí!

Seznamte se s námi

 

Projekt ShowBook aktivně rozvíjíme a těšíme se z jeho stále větší popularity.

Ozvěte se nám !

Ať je to cokoliv, ozvěte se nám. Zpětná vazba od Vás je to nejdůležitější, jak nám můžete pomoci v dalším rozvoji. Volejte, pište, chatujte, postujte, lajkujte...

Zeptat se

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy